26.10.2020. 10:44
CARNET-ov projekt DOTS predstavljen na Danima Erasmusa 2020
Predstavnici CARNET-ovog projekta DOTS sudjelovali su na Danima Erasmusa 2020, koji su se održali su od 15. do 17. listopada. Riječ je o međunarodnom događanju na kojemu dionici Eramsus+ programa ... The post CARNET-ov projekt DOTS predstavljen na Danima Erasmusa 2020 appeared first on CARNET .

Raspored informacija

Poštovani roditelji/skrbnici,

obzirom na trenutnu situaciju s pandemijom koronavirusa individualne informacije se, u načelu, odrađuju telefonskim putem.

U slučaju većih problema i potrebe informacije se mogu održati i u školi, ali uz obavezan dogovor termina s razrednikom i/ili stručnim suradnikom.

Ukoliko trebate razgovarati s razrednikom, vjerujem da imate već dogovorene načine komunikacije.

Ukoliko trebate razgovarati s predmetnim učiteljima, molim vas da se javite svom razredniku koji će potom kontaktirati učitelja, a učitelj će vas nazvati telefonski u vremenu svojih informacija.

Postoji mogućnost i da nazovete broj 099-485-3585 (zbornica) te tražite željenog učitelja na telefon.

U slučaju bilo kakvih problema sa dogovaranjem informacija slobodno se telefonski/mailom obratite pedagogu, socijalnom pedagogu ili ravnatelju.

VAŽNA napomena: u samom rasporedu informacija kada piše NEPARNI UJUTRO – to znači NEPARNI RAZREDI UJUTRO (1., 3., 5., 7.).

Isto tako, PARNI UJUTRO znači da su taj tjedan PARNI RAZREDI UJUTRO (2., 4., 6., 8.).

Ravnatelj: Branko Goleš, prof.