Sretno Valentinovo!
Autor: Krunoslav Sakač, 14. 2. 2013.

Stigao je Dan zaljubljenih! Na ovaj se dan slavi i obilježava ljubav u cijelom svijetu. Jeste li se pripremili? Jeste li svojim bližnjima kupili neku sitnicu kojom ćete im poručiti da vam je do njih stalo i da ste ih se sjetili? Valentinovo je Dan zaljubljenih, zato darovi ne moraju biti skupocjeni ili nedostižni, bitna je gesta darivanja.

Ako želite odabrati pravi romantični dar, a ne znate što biste kupili, ili nemate novca, napišite čestitku. Još jedan uobičajeni dar je crvena ruža ili cvijeće te čokolada. Kako god bilo, nađite vremena i barem ispunite čestitku i time dajte do znanja ljudima oko vas da vam je stalo do njih i da ih cijenite.
Pročitajte u prilozima naših novinara odakle zapravo potječe Valentinovo i što su neke poznate osobe poručile svojim ljubavima u pismima te koje filmove možete pogledati na ovaj dan.

Ovu prezentaciju učenice su napravile na satu informatike.

Priloženi dokumenti:
sveti_Valentin.docx (52.31 KB)