Božićna priredba 2012./2013.
Autor: Krunoslav Sakač, 19. 12. 2012.

Možemo reći da je i ovogodišnja božićna priredba bila jednostavno odlična. Djeca su oduševila sve prisutne učenike, roditelje i goste koji su došli uveličati priredbu i pljesku nije bilo kraja.

Barbara Grlić i Luka Svaguša iz 7.c razreda bili su ovogodišnji voditelji te su kroz dijalog najavljivali izvedbe učenika. Prva je nastupila pjevačka skupina trećih razreda, koju su pripremale učiteljice Ljiljana Katić, Karolina Rigljan i Karolina Hrastović, a otpjevali su pjesmu Oj pastiri. Slijedio je igrokaz Božićna priča učenika 5.a i 5.b razreda koje je pripremala profesorica Ivana Šavuk. Učenici su igrokazom pokazali koliko je važna obitelj, pogotovo u vrijeme Božića. Učenici 1.c razreda učiteljice Marije Turk Sakač otpjevali su nam koliko priželjkuju snijeg za Božić pjesmom Padaj, padaj snježiću. Profesorica engleskog jezika Slavica Nuić pripremila je s učenicima petih razreda igrokaz s puno pjesme naziva Merry Christmas. Učenici četvrtih razreda oduševili su izvedbom pjesama Zvončići i We Wish You a Merry Christmas pod vodstvom profesorice Ksenije Šantak. Na samom kraju pjevali su i profesori i učenici pjesmu Sretan Božić svakome pod budnim okom i vodstvom profesorice glazbene kulture Sandre Frančišković.

I na kraju želimo sretan Božić i uspješnu Novu godinu svima!

SLIKE