Preventivna akcija policije i pripadnika ŠPJ-a
Autor: Administrator , 28. 9. 2012.

Na poziv prometne policije Dugog Sela već tradicionlano početkom školske godine odazvali smo se preventivnoj akciji kontrole prometa u našem gradu.

U akciji su uz policiju sudjelovala četiri pripadnika prometne jedinice: Valentina Perković, Antonio Pavlović, Tomislav Lakić Grgec i Alessandro Ninković.

Na Zagrebačkoj cesti mjerena je brzina vozilima. Vozači su evidentirani s opomenom u slučaju prekoračenja ili pohvalom i zahvalom kod poštovanja ograničenja brzine. Uz promotivni materijal pripadnici ŠPJ-a su im dijelili brošurice „Bonton za vozače“. Ovom lijepom i korisnom akcijom vozači su još jednom upozoreni na važnost poštivanja ograničenja brzine, osobito u naselju i u blizini škole. Mnogi su bili iznenađeni što im pohvalu ili opomenu u ime svoje škole daju učenici, tj. pripadnici ŠPJ-a, ali to je bio naš mali doprinos većoj sigurnosti djece u prometu.

Leonarda Čulo i Ana Terović

više slika...