Posjet osmaša Srednjoj školi Dugo Selo
Autor: Krunoslav Sakač, 9. 5. 2012.

U petak, 27. travnja učenici osmih razreda naše škole, u pratnji nastavnika, posjetili su Srednju školu Dugo Selo. Naime, Srednja škola je imala Dan otvorenih vrata te su učenici mogli vidjeti što im se sve nudi odluče li upisati tu srednju školu.

Na dolasku su nas dočekali djelatnici škole s ravnateljicom. Učenici su imali priliku prošetati predvorjem gdje su bili štandovi za kojima su učenici škole spremno nudili informacije o svim smjerovima koje učenici osnovnih škola mogu upisati te su dobili letke.
Mogli su također pogledati prezentaciju i poslušati nekoliko riječi određenih profesora te se tako još više informirati. Slijedio je obilazak škole kako bi učenici vidjeli učionice i njihovu opremljenost. Nakon obilaska su nas ispratili izrazivši nadu da su učenici dobili dovoljno informacija ovoj srednjoj školi.