SOLIDARNOST NA DJELU
Autor: Krunoslav Sakač, 27. 4. 2012.

I ove su godine učenici naše škole sudjelovali u humanitarnoj akciji Udruge Zdenac ‘’Moja dva kruha’’, i odvajanjem djela svoga džeparca omogućili školovanje jednom djetetu.

U spomenutoj akciji naši učenici sudjeluju već treću godinu, i na skroman način pomažu vršnjacima diljem daleke nam Afrike.
Učenici su prikupili 1130 kn, od kojih je 800 kn uplaćeno na račun Udruge Zdenac, za školarinu jednom učeniku, a skromni ostatak je iskorišten za potrebe učenika naše škole slabijeg imovinskog stanja.

Ovom prilikom zahvaljujemo svim školarcima naše škole na velikodušnosti i darežljivost.