Poziv na radionicu 27. ožujka 2010. godine
Autor: Danijela Jalžabetić, 5. 3. 2010.

Pod pokroviteljstvom Grada Dugo Selo planira se 2. izložba (radionica) uskršnjih jaja pod nazivom „U susret Uskrsu“ u gradskom parku (Perivoj grofa Draškovića).

Radionica će se održati u subotu, 27. ožujka 2010. godine, a sudjelovati mogu svi zainteresirani koji se prijave do 15. ožujka 2010. godine.

Sudionici će na otvorenoj likovnoj radionici oslikavati velika jaja koja prethodno trebaju sami izraditi i donijeti sa sobom na radionicu. Jaja trebaju biti velika (1-1.5m), a tehnika izrade nije određena pa se mogu koristiti najrazličitiji materijali.

Cilj radionice je da djeca izraze svoju kreativnost i da se dobro zabave.

Jaja nakon radionice ostaju u parku sve do Uskrsa,  kao izložba na otvorenom.

Sve dodatne informacije možete dobiti kod voditeljice projekta Arielle Melić ili na brojeve telefona 098/263-308 i 2759-593.

Za one neodlučne, prošle godine je ovaj projekt bio prava atrakcija i okupio je  preko dvjestotinjak djece.

Prijavite se na radionicu  do 15. ožujka 2010.

Pokažite što znate  i pritom se dobro zabavite!