Županijsko natjecanje iz tehničke kulture
Autor: Ana Bartolić, 17. 3. 2023.

Županijsko natjecanje iz tehničke kulture održano je 16. ožujka 2023. godine u Osnovnoj školi Stjepana Basaričeka u Ivanić-Gradu. Našu školu predstavljali su učenici: Helena Goleš (7.a) u obradi materijala, Katarina Ivančić (5.a) u maketarstu i modelarstvu i Ivan Sakač (8.c) u modelarstvu uporabnih tehničkih tvorevina.

Ivan Sakač osvojio je 1. mjesto, Helena Goleš 9. mjesto, a Katarina Ivančić 14. mjesto.

Čestitamo učenicima na ostvarenom rezultatu i predstavljanju naše škole na Natjecanju.