Održana Humanitarna božićna priredba
Autor: Gabriela Golubić, 22. 12. 2022.

21. 12. 2022. u holu naše škole održala se humanitarna priredba. Ovom priredbom imali smo priliku roditeljima učenika i svim gostima pokazati što smo sve marljivo pripremali od početka ove školske godine, a isto tako pomoći Domu za nezbrinutu djecu „ Kuća sv. Terezije“ novčanim prilozima prikupljenim od prodaje suvenira koje su izradili učenici školske zadruge Martinovac i učenici produženog boravka.

Pripremljena  u duhu nadolazećih blagdana cijela priredba bila je prožeta božićnim ugođajem  uz mnoštvo recitacija, glume, pjesme i plesa. Posebnost priredbi dali su gosti iz OŠ Bedenica i OŠ Sidonije Rubido Erdody iz Gornje Rijeke koji su se predstavili pjesmama. Učenici i učitelji naše škole zajedničkim su radom priredili priredbu kako bi dočarali radost Božića. Dio atmosfere donosimo na fotografijama u prilogu.