Učenici 2. razreda posjetili Zoološki vrt u Zagrebu
Autor: Marija Turk Sakač, 3. 6. 2022.

Dana 25. svibnja 2022. g. učenici 2. razreda bili su na izvanučioničkoj nastavi u Zoološkom vrtu u Zagrebu.

Osim razgledavanja životinja, učenici su sudjelovali na edukacijskoj radionici u Edukacijskome centru. Aktivnim sudjelovanjem, korištenjem modela i preparata i zanimljivim prezentacijama učenici su naučili mnoge informacije o životinjama, ali i drugim prirodoslovnim temama. Uzbuđenje školaraca bilo je na vrhu kad su svojim prstićima mogli dodirivati zmiju.

Nakon osvježenja uz sladoled i s pogledom na Dinamov stadion, veseli i puni dojmova vratili su se u svoju školu.

Pogledajte slike!