Ukupno: 920156
Božićni sajam u našoj školi
Autor: Danijela Jalžabetić, 14. 12. 2021.

Članovi Učeničke zadruge „Martinovac“ organizirali su u predvorju škole prigodnu prodaju  predmeta koje su izradili s učiteljicom Martinom Gracin.  Učenici su pripremili božićne ukrase, božićne čestitke i jastučiće punjene lavandom za čiju je izradu bilo potrebno uložiti mnogo truda i strpljenja.  Pozivamo sve učenike da posjete njihov prodajni prostor i pogledaju što su izradile njihove vrijedne ručice. Prigodna prodaja će trajati do 23. prosinca.