Betlehemsko svjetlo - koledari
Autor: Krunoslav Sakač, 15. 1. 2020.

I ove godine učenici su  pjesmom uljepšali  Božićne blagdane našim sugrađanima.

U četvrtak 19.12. 2019 učenici 6.c razreda,  uz pratnju na  gitari učenice Laure Petric (8.d ),  pjesmom su razveselili  domove  za starije: Lipovac, Vuković i Put Dobrote…susret je obilovao pregrštom emocija, te  izmamio puno smijeha, radosti  ali suza, što kod štićenika domova što kod naših učenika. Ravnodušne nisu ostale ni profesorice koje su učenike pratile: Larisa Kramer, Ružica Havaić i Verica Mijatović.

Naš slavljenički pohod se nastavio i u petak 20.12.2019.  kada su  naši mali koledari, učenici 2.b, 2.c, 2.d, 4.d  i 6. c razreda, zajedno sa svojim učiteljicama: Mirjanom Pavlić, Sonjom Nekić,  Ljiljanom Katić, Karolinom Rigljan, i Vericom Mijatović,  pjesmom  razveselili: dugoselsko Gradsko poglavarstvo, Župni ured,  Centar za socijalnu skrb, Komunalno redarstvo, Privrednu banku, Zagrebačku banku, Sberbanku, knjižaru De Nova, Foto studio Time,  MUP i OŠ Josipa Zorića.

Uz božićne pjesme darovali smo štićenicima i djelatnicima ustanova čestitke i božićne ukrase sa motivirajućim porukama, koje su izradili naši učenici i profesori.

Na svim mjestima smo bili lijepo ugošćeni te nagrađeni. A kako i ne bi kad nam je zaštitnik bio naš ravnatelj Branko Goleš,  koji nas je pratio na većini koledarskih postaja.

Zahvalni smo svima što su nas primili, te što smo pjesmom i druženjem uzajamno obogatili jedni druge.

Do sljedećeg susreta ostajte nam zdravo!

SLIKE