27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

28.11.2020. 21:00
Iva Šarić pokazala svoju mamu Vesni i jasno je od koga je naslijedila ljepotu
Menekenka je jako povezana s mamom koja joj je bila najveći oslonac nakon razvoda od nogometaša Jerke Leke.

Kako biste izbjegli veliko pospremanje doma, svaki dan napravite ovih 7 stvari
Poput prljavog posuđa, što duže na štednjaku stoji zagorjela hrana to će se jače za njega 'zapeći' i biti će je ukloniti

28.11.2020. 21:00
Nutricionisti otkrivaju: Postoji jako dobar razlog za zdravlje da često jedete čokoladu
Skupina koja je dobivala flavanol iz kakaa nadmašila je drugu skupinu i u sposobnosti rješavanja kognitivnih testova, a rezultati su im bili bolji za otprilike 11 posto

Županijsko natjecanje „Sigurno u prometu 2019.“ i uspjeh naših predstavnika
Autor: Borislav Jurić, 18. 4. 2019.

Županijsko natjecanje "Sigurno u prometu" održano je 17.4.2019. u Krašiću. Na Natjecanju je nastupila ekipa naše škole, a učenik 5.b razreda, Fabian Graberec istaknuo se odličnim nastupom u pojedinačnoj konkurenciji i osvojenim trećim mjestom. Osim Fabiana naš predstavnik bio je i Dominik Mosković također učenik 5.b razreda s odličnim nastupom na poligonu spretnosti.

Mogućnost nastupa na ovom natjecanju imaju isključivo učenici petih razreda. Organizira se godišnje u suradnji s HAK-om i MUP-om, a cilj je poučavanje učenika prometnoj kulturi i osposobljavanje za sigurno sudjelovanje u prometu.