Održano međuopćinsko Natjecanje u rukometu za dječake i djevojčice sedmih i osmih razreda
Autor: Danijela Jalžabetić, 8. 2. 2019.

Naša škola bila je 8. veljače 2019. godine domaćin međuopćinskog Natjecanja u rukometu za dječake i djevojčice sedmih i osmih razreda. Pod vodstvom učitelja TZK-a Denisa Klausa naša škola natjecala se u obje kategorije. U ženskoj kategoriji rukometna ekipa naše škole osvojila je 2. mjesto, dok je 1. mjesto osvojila ekipa OŠ Rugvica. U muškoj kategoriji rukometna ekipa naše škole osvojila je 1. mjesto i plasirala se na županijsku razinu Natjecanja. Drugo mjesto osvojila je rukometna ekipa OŠ Stjepana Radića iz Božjakovine, 3. mjesto ekipa OŠ Rugvica, a 4. mjesto OŠ Josipa Zorića iz Dugog Sela. Čestitamo ekipama na borbenosti koju su pokazali na terenu i ostvarenim rezultatima.

Muška rukometna ekipa naše škole: Marko Kolovrat (8.d), Luka Jezerčić (8.d), Luka Brezovec (8.d), Daron Pomper (8.d), Leo Mikletić (7.b), Marin Jelčić (7.b), Leon Jelić (7.a), Martin Jaković (8.b), Franko Pomper (6.b), Viktor Baranašić (6.b), Filipe Santos(8.a) i Jan Ivan Jurković(8.a).

Ženska rukometna ekipa naše škole: Gabrijela Vladić (8.a), Mateja Martić (8.a), Nikolina Josipović (8.a), Martina Brnjaković (8.a), Katja Vuković (6.b), Ema Bićanić (7.a), Kristina Vuković (6.b), Mare Milić (5.a), Ana Marija Martić (7.a), Nika Periša (6.b), Matea Mišir (6.b), Lora Debeljak (7.b), Ana Stipić (7.b), Nina Topol (6.a) i Lana Škrabec (6.a).