22.10.2019. 21:02
HITNO Uspostava mrezne povezanosti – Zadar, Sibenik, Split
Postovani korisnici, Danas, oko 19:44h je saniran prekid optike od strane davatelja usluge opticke veze OIV d.o.o te je ponovno uspostavljena mrezna poveznanost sljedecih medjugradskih veza: Zagreb – Zadar Zagreb ... The post HITNO Uspostava mrezne povezanosti – Zadar, Sibenik, Split appeared first on CARNET .

23.10.2019. 07:24
'To smo namjerno učinili kako bi razvijali momčadski duh'
Pozvali smo namjerno puno igrača. Želimo proširiti bazu reprezentacije, želimo vidjeti jesu li igrači spremni na žrtvu, u jednoj izuzetno zahtjevnoj i teškoj godini koja je pred nama - rekao je Červar

23.10.2019. 07:06
Prvi krug izbora najvjerojatnije već 22. prosinca, drugi 5. siječnja
Izvori iz HDZ-a kažu da su kasniji datumi za prvi krug izbora mogući samo u slučaju izvanrednih događaja te da u izboru datuma nema neke posebne kalkulacije

23.10.2019. 07:00
'Moj Dražen zaslužuje film, a voljela bih da ga glumi Mislav Čavajda'
Jučer je u Muzeju Dražena Petrovića na njegovu trgu ispred dvorane koja nosi njegovo ime predstavljen spot za pjesmu "Za sva vrimena"

Hagioterapija - poziv na predavanje
Autor: Branko Goleš, 3. 12. 2014.

Poštovani učenici, učitelji i roditelji,

Centar za hagioterapiju Dugo Selo, poziva sve učenike, učitelje i roditelje na tribinu antropološke medicine i hagioterapije pod nazivom „HAGIOTERAPIJSKI PRISTUP U RADU I SUŽIVOTU S DJECOM I MLADIMA“. Tribina će se održati u subotu 13.12.2014. s početkom u 16.00 sati  u holu OŠ „Ivan Benković“ u Dugom Selu.  Voditeljica tribine je Ana Perišić, mentorica i hagioasistentica sa dugogodišnjim stažom u radu s djecom i mladima koji su najosjetljivija skupina našeg društva.

Centar za hagioterapiju Split na čelu s gđom Anom Perišić je već četvrtu godinu za redom nositelj projekt pod nazivom: "Prevencija ovisnosti kod mladih hagioterapijskom metodom" te su prisutni u 40-ak osnovnih i srednjih škola te fakultetima, ustanovama socijalne skrbi i sportskim klubovima. Projekt  podržavaju resorna ministarstva: MOBMS, MZSS, MZ, MSPM te Vladin ured za sprječavanje bolesti ovisnosti, lokalna uprava mnogih gradova i županija u RH i u BiH, a od prošle školske godine i MZOS. Antropološka medicina i hagioterapija primarno su usmjerene na razvoj čovjeka kao specifičnog bića. One se bave čovjekovim patološkim stanjima koja se simptomatski često očituju kroz određene psihosomatske bolesti ili vanjskim fenomenima kao što su  uvredljivost, ogorčenost, potištenost, besmisao, ovisnost, strah, krivnja, agresivnost, depresija, nesigurnost.  Stoga hagioterapija ima svoju primjenu na svakom području ljudskog postojanja i djelovanja.

Predsjednica Centra za hagioterapiju Dugo Selo (CHDS)

Anđelka Knezović Svetec