27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

Štrajk - ponedjeljak, 14.10.2019.
Autor: Branko Goleš, 13. 10. 2019.

Poštovani roditelji,

obzirom da će, prema najavi, i sutra u našoj školi u štrajku sudjelovati svi učitelji i ostali zaposleni, molim vas da djecu ne šaljete u školu jer neće biti moguće organizirati nastavu. To se ne odnosi na učenike u produženom boravku koji će biti pod stručnim nadzorom i normalno će konzumirati sve predviđene obroke.

Hvala na razumijevanju!

Ravnatelj: Branko Goleš