27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

Informacije o štrajku
Autor: Branko Goleš, 10. 10. 2019.

Poštovani roditelji,

u jutarnjoj smjeni svi su učitelji u štrajku. Učenici koji su došli u produženi boravak bit će primjereno zbrinuti. Daljnje informacije objavit ću naknadno.

Sve vaše upite možete poslati na elektroničku adresu os-ivan-benkovic@net.hr ili nazvati na mobitel broj 099-485-3585.

Zahvaljujem na razumijevanju!

Ravnatelj: Branko Goleš