U našoj školi održana eTwinning edukacija
Autor: Krunoslav Sakač, 3. 10. 2019.

U našoj školi je 1.10.2019. održana eTwinning edukacija u sklopu kontinuiranog usavršavanja učitelja i nastavnika.

eTwinning je jedna od aktivnosti programa Erasmus+.

eTwinning je portal namijenjen međunarodnoj suradnji i usavršavanju nastavnog i nenastavnog osoblja od predškolskog obrazovanja do srednje škole.

Portal služi nastavnicima i njihovim učenicima za upoznavanje i suradnju s kolegama iz europskih škola kroz različite oblike usavršavanja te rad na zajedničkim virtualnim projektima.

eTwinning ambasadorica Agencije za mobilnost i programe EU  Suzana Delić je podijelila svoja iskustva zainteresiranim sudionicama edukacije te ih motivirala za ovaj način rada , usavršavanja i povezivanja s učiteljima na nacionalnoj i međunarodnoj razini.

Učiteljicama iz naše škole  u edukaciji su se pridružile i dvije učiteljice iz OŠ Stjepana Radića iz Božjakovine.

Tekst i fotografije: Sofija Štefanac Klobučar, voditeljica Aktiva RN