27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

Obilježavanje Dječjeg tjedna u našem gradu
Autor: Krunoslav Sakač, 3. 10. 2019.

Povodom ovogodišnjeg obilježavanja Dječjeg tjedna od 7.10. do 13.10.2019. pod motom Ljubav djeci prije svega, Društvo „Naša djeca“ Dugo Selo u suradnji s ustanovama i udrugama iz našeg grada organizira niz aktivnosti za vrtićku i školsku djecu.

Pozivamo sve zainteresirane učenike naše škole da se odazovu na aktivnosti koje su otvorene za sve zainteresirane, a posebice na Dan na kotačima (po želji u školu mogu doći na rolama, biciklima, romobilima i sl.) za kada su predviđene i simbolične nagrade za spretnost u vožnji na kotačima!

AKTIVNOSTI ZA DJEČJI TJEDAN pogledajte u ovom prilogu

Izvršni odbor DND-a Dugo Selo