27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

Roditeljski sastanak 5.c razrednog odjela
Autor: Branko Goleš, 23. 9. 2019.

Poštovani roditelji,

pozivam Vas na 1. roditeljski sastanak 5.c razrednog odjela koji će se održati u srijedu, 25. rujna 2019. u 18:00 sati

Molim roditelje čija djeca će se u ovoj školskoj godini hraniti u školskoj kuhinji da na roditeljski sastanak ponesu svoj OIB kako bi mogli ispuniti ugovore za prehranu.
Unaprijed se zahvaljujem.

S poštovanjem,