Poziv na Dan otvorenih vrata
Autor: Krunoslav Sakač, 17. 9. 2019.

Algebra ove jeseni, kao pripremu za početak nove sezone već tradicionalno organizira dan otvorenih vrata, uz pregršt besplatnog sadržaja za osnovnoškolce i njihove roditelje.

Ovu nedjelju, 22. rujna, pripremili smo besplatne radionice za razvijanje digitalne i informacijske pismenosti u prostorima Algebre, Ilica 242, Zagreb:

1. Minecraft dizajner mobitela
  2. Animacija i ja
  3. 3D računalne igre.

Također, i za roditelje smo pripremili radionicu o sigurnosti djece na internetu, kviz znanja i vrijedne nagrade za one koji najbolje slušaju. Prijave su u tijeku, a broj mjesta ograničen! Više informacija dostupno je na: https://bit.ly/2m4zYjZ