27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

Poziv na Dan otvorenih vrata
Autor: Krunoslav Sakač, 17. 9. 2019.

Algebra ove jeseni, kao pripremu za početak nove sezone već tradicionalno organizira dan otvorenih vrata, uz pregršt besplatnog sadržaja za osnovnoškolce i njihove roditelje.

Ovu nedjelju, 22. rujna, pripremili smo besplatne radionice za razvijanje digitalne i informacijske pismenosti u prostorima Algebre, Ilica 242, Zagreb:

1. Minecraft dizajner mobitela
  2. Animacija i ja
  3. 3D računalne igre.

Također, i za roditelje smo pripremili radionicu o sigurnosti djece na internetu, kviz znanja i vrijedne nagrade za one koji najbolje slušaju. Prijave su u tijeku, a broj mjesta ograničen! Više informacija dostupno je na: https://bit.ly/2m4zYjZ