Digitalna akademija
Autor: Krunoslav Sakač, 12. 9. 2019.

Digitalna akademija je STEaM program za osnovnoškolce koji razvija digitalne vještine, verificiran od Ministarstva znanosti i obrazovanja, razrađen po stupnjevima koji prate dob djeteta, a dostupan je i u našoj školi!

Fokus programa Digitalne akademije je na razvijanju projektnog načina razmišljanja, vještina rješavanja problema, razvoju kreativnosti i kritičkog razmišljanja. U nastavi se koristi i cijeli niz opreme (roboti, digitalni mikroskopi, 3D printeri, grafički tableti, itd.) kako bi polaznici postali aktivni stvaratelji, a ne samo pasivni potrošači tehnologija.

Više o programu po stupnjevima možete saznati ovdje.

Upisi su u tijeku – čekamo vas! Za više informacija i prijavu posjetite link.

Vaša Algebra