27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

Digitalna akademija
Autor: Krunoslav Sakač, 12. 9. 2019.

Digitalna akademija je STEaM program za osnovnoškolce koji razvija digitalne vještine, verificiran od Ministarstva znanosti i obrazovanja, razrađen po stupnjevima koji prate dob djeteta, a dostupan je i u našoj školi!

Fokus programa Digitalne akademije je na razvijanju projektnog načina razmišljanja, vještina rješavanja problema, razvoju kreativnosti i kritičkog razmišljanja. U nastavi se koristi i cijeli niz opreme (roboti, digitalni mikroskopi, 3D printeri, grafički tableti, itd.) kako bi polaznici postali aktivni stvaratelji, a ne samo pasivni potrošači tehnologija.

Više o programu po stupnjevima možete saznati ovdje.

Upisi su u tijeku – čekamo vas! Za više informacija i prijavu posjetite link.

Vaša Algebra