POZIV KANDIDATIMA NA RAZGOVOR ZA POMOĆNIKE U NASTAVI
Autor: Suzana Kralj Šantić, 26. 8. 2019.

Obavještavamo kandidate koji su se prijavili na natječaj za zapošljavanje na radno mjesto POMOĆNIK U NASTAVI za školsku godinu 2019./2020. da će se razgovor održati u četvrtak, 29.8., s početkom u 11 sati u prostorijama škole. Popis kandidata koji su zadovoljili formalne uvjete natječaja nalazi se u prilogu na poveznici opširnije.

Ravnatelj: Branko Goleš, prof.

Priloženi dokumenti:
Popis_kandidata_za_PUN_2019-2020.pdf (176.08 KB)