27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

Udžbenici i svjedodžbe
Autor: Branko Goleš, 19. 7. 2019.

Zbog korištenja godišnjih odmora nepodignute svjedodžbe mogu se preuzeti u tajništvu škole od 2. rujna 2019. nadalje. Sve svjedodžbe koje ostanu u tajništvu škole razrednici će predati učenicima prvog dana nastave 9. rujna 2019.

Što se udžbenika tiče, svi učenici će dobiti sve udžbenike i radne bilježnice prije početka nastave. Informaciju o tome kada će biti podjela objavit ćemo na školskim mrežnim stranicama. Jedino što nabavom nije obuhvaćeno su likovne mape za sve učenike te geografski atlasi za učenike 5. razreda.

Posebno napominjemo roditeljima učenika prvih razreda da ne kupuju nikakve bilježnice dok ne dobiju upute od učiteljica tijekom prvog tjedna nastave.

Za roditelje koji žele ističemo da će likovne mape za sve učenike i atlase za učenike petih razreda biti moguće nabaviti preko Škole. Detaljnu informaciju o tome dobit ćete na prvom roditeljskom sastanku početkom školske godine.