Putovanje učeničke zadruge u Crnu Goru
Autor: Danijela Jalžabetić, 6. 6. 2019.

U sklopu projekta međunarodne suradnje učeničkih zadruga Zagrebačke županije, predstavnici učeničkih zadruga naše županije posjetili su OŠ “Drago Milović” u Tivtu (Crna Gora). Na put su krenuli 29. svibnja 2019. Učeničku zadrugu naše škole, UZ „Martinovac,“ ovaj puta predstavljali Matej Mavrić (8.c) i Lenox Grđan (6.c). Na ovom su putovanju zadrugari  posjetili i Dubrovnik i Elafite, te Perast, Kotor te manastir u Ostrogu. Obogaćeni mnogim novim poznanstvima i novim iskustvima, zadrugari su se 2. lipnja 2019. vratili kući.