27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

DUZS – Natječaj za likovne, literarne i foto radove djece i mladih
Autor: Danijela Jalžabetić, 13. 6. 2019.

Učenici naše škole, Lara Franjković (7.d) i Matej Mavrić (8.c), pod mentorstvom prof. likovne kulture Martine Gracin, svojim su likovnim radovima osvojili  1. i 3. mjesto na natječaju na temu katastrofa i snaga sustava civilne zaštite. Ovaj rang odnosi se na nivo Zagrebačke Županije, a riječ je o  natječaju DUZS-a  za likovne, literarne i foto radove djece i mladih predškolskog, osnovnoškolskog i srednjoškolskog uzrasta te djece i mladih s posebnim obrazovnim potrebama iz Republike  Hrvatske. Svečana dodjela priznanja i prigodnih nagrada održana je 13. lipnja ove godine u Grand salonu Hotela Internacional u Zagrebu.  Priznanja i prigodne nagrade  uručila je zamjenica župana Zagrebačke županije gospođa Nadica Žužak. Radove naših učenika možete pogledati u prilogu.

Lara Franjković, 7.d

Matej Mavrić, 8.c