U humanitarnoj donaciji za UOLL ove školske godine sakupljeno 135 kg plastičnih čepova
Autor: Krunoslav Sakač, 4. 6. 2019.

Treću godinu zaredom učenici naše škole su u organizaciji Malih ekologa sudjelovali u humanitarnoj akciji sakupljanja plastičnih čepova za UOLL.

Malim ekolozima su i ove godine u pripremi punih vreća čepova za odvoz pomogle naše spremačice Anđelka i Mara.

Ove školske godine su plastični čepovi odvezeni u e-kolektor u Zagreb te smo od njih dobili i Zahvalnicu za donaciju.

Zahvaljujemo svima koji su sudjelovali u ovoj humanitarnoj akciji!

Tekst i fotografije: Sofija Štefanac Klobučar, voditeljica Malih ekologa