Učenica Sara Klarić osvojila treće mjesto na državnom Natjecanje iz hrvatskog jezika
Autor: Danijela Jalžabetić, 8. 5. 2019.

Učenica 8.c razreda Sara Klarić,  nakon ostvarenog odličnog rezultata na županijskoj razini Natjecanja iz hrvatskog jezika, još je jednom ponovila uspjeh i osvojila treće mjesto  na državnoj razini Natjecanja. Državno Natjecanje održavalo se u OŠ Lijepa naša, Tuhelj od 6. do 8. svibnja 2019. Čestitamo učenici i mentorici Dijani Držaić na ostvarenom rezultatu i predstavljanju naše škole na Natjecanju.