Županijsko natjecanje „Sigurno u prometu 2019.“ i uspjeh naših predstavnika
Autor: Borislav Jurić, 18. 4. 2019.

Županijsko natjecanje "Sigurno u prometu" održano je 17.4.2019. u Krašiću. Na Natjecanju je nastupila ekipa naše škole, a učenik 5.b razreda, Fabian Graberec istaknuo se odličnim nastupom u pojedinačnoj konkurenciji i osvojenim trećim mjestom. Osim Fabiana naš predstavnik bio je i Dominik Mosković također učenik 5.b razreda s odličnim nastupom na poligonu spretnosti.

Mogućnost nastupa na ovom natjecanju imaju isključivo učenici petih razreda. Organizira se godišnje u suradnji s HAK-om i MUP-om, a cilj je poučavanje učenika prometnoj kulturi i osposobljavanje za sigurno sudjelovanje u prometu.