Ukupno: 920261
Plazma Sportske igre mladih
Autor: Krunoslav Sakač, 1. 4. 2019.

31.ožujka dio učenika 4.c i 4. d razreda sudjelovao je na Plazma Sportskim igrama mladih koje su se održale u Čazmi.

Naša škola imala je dvije ekipe „Tigrovi“ i „Benkovići“. Obje ekipe dobile su prve dvije utakmice i zajedno su se našle u polufinalu. Ekipa „Tigrova“ osvojila je 3. mjesto i brončanu medalju dok je borbena ekipa „Benkovića“ nažalost za samo jedan bod i uz nekorektno suđenje izgubila od ekipe „Terminatora“ i nije se plasirala u završnicu te samim time osvojila 2. mjesto i srebrnu medalju.

U atletici, trčanje na 60 metara 3. mjesto osvojio je Leonardo Paradžik ( 4. c ) a 1. mjesto Laura Jaković ( 4.d ). Zlatnom medaljom Laura je osigurala put na završnicu u Savudriju u lipnju.

Pomalo razočarani na kraju natjecanja, kući smo se svi vratili sretni, zadovoljni, umorni i s medaljama oko vrata. Prekrasan sunčan dan iskoristili smo na najbolji mogući način, bavili se sportom, družili se i boravili na svježem zraku.

Veliko hvala roditeljima koji su nas podržali u tome i neumorno navijali cijelo vrijeme.

SLIKE

Učiteljice: