Održana županijska smorta LiDraNo
Autor: Danijela Jalžabetić, 22. 3. 2019.

Županijska smotra LiDraNo 2019. za osnovne škole održala se 21. veljače 2019. u OŠ Josipa Zorića u Dugom Selu. Našu školu  predstavljali su Helena Tešić, učenica 5.a razreda, s recitacijom "Molitva za majku" pod mentorstvom učiteljice hrvatskog jezika Ivane Šavuk i radio grupa (Nika Dominković, Anabela Kulić, Vlado Remenar i Marin Božanović, 8. C) s radio emisijom "Izumire li čitanje tiskanih knjiga" pod mentorstvom učiteljice hrvatskog jezika Dijane Držaić. Radio emisija je predložena za Državnu smotru LiDraNo 2019.

LiDraNo je hrvatska smotra literarnog, dramsko-scenskog i novinarskog stvaralaštva koja ima za cilj razvijati i poticati učeničko literarno, novinarsko i dramsko-scensko stvaralaštvo, promicati učeničko pisano i govorno izražavanje na hrvatskome jeziku te otkrivati, pratiti i poticati učenike na kreativnost.

Lea Subotić, Iva Brekalo, Luna Borovec (6.d)