U našoj školi obilježen Dan narcisa
Autor: Danijela Jalžabetić, 22. 3. 2019.

Ove godine naša škola priključila se akciji Crvenog križa u obilježavanju Dana narcisa - Međunarodnog dana borbe protiv raka dojke. U suradnji s Crvenim križem Dugo Selo, učenici i djelatnici naše škole mogli su 22. ožujka 2019. g. u holu škole kupiti narcise i time podržati ovu akciju. Cijena narcisa bila je 1 kunu, a tijekom dana sakupili smo 965 kuna koje je Crveni križ donirao.

Dan narcisa posvećen je podizanju svijesti žena u potrebi odlaska na redovite preglede dojki sa ciljem učinkovitije prevencije raka dojke.

Lea Subotić, Iva Brekalo, Luna Borovec (6.d)