27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

Održano županijsko Natjecanje iz povijesti
Autor: Danijela Jalžabetić, 10. 3. 2019.

Županijsko Natjecanje iz povijesti održano je 8. ožujka 2019. g. u OŠ Milke Trnine u mjestu Križu. Pod vodstvom mentorice, učiteljice Jelene Kraljić, učenici naše škole ostvarili su dobre uspjehe na Natjecanju. Učenik Vito Stjepan Ćavar (7. D) osvojio je 9. mjesto, a učenica Klara Simić Bodrožić (7.D) 11. mjesto.

Čestitamo učenicima i mentorici na ostvarenim rezultatima i predstavljanju naše škole na Natjecanju.

Leon Kociper, Lenox Grđan i Nikola Šulc (6 .c)