Održano državno Natjecanje u stolnom tenisu
Autor: Danijela Jalžabetić, 25. 3. 2019.

Državno Natjecanje u stolnom tenisu održavalo se 23. i 24. ožujka 2019. godine u Poreču. Pod vodstvom učiteljice TZK-a Ane Srdinić našu školu predstavljali su učenici: Patrik Paurević (4.d), Matko Matešić(7.a) i Matej Dragun (7.c). Učenici su  odličnom igrom na nižim razinama Natjecanja ostvarili odlične rezultate te su se plasirali na državnu razinu i tamo predstavljali našu školu. Čestitamo mentorici i učenicima na postignutom uspjehu.