27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

Humanitarna akcija „Mislimo jedni na druge“
Autor: Danijela Jalžabetić, 15. 3. 2019.

Sljedeća dva tjedna (18.3. – 29.3.2019.) učenici naše škole skupljat će prehrambene namirnice za socijalno ugrožene učenike naše škole te za pomoć beskućnicima koji se hrane u pučkoj kuhinji kod sestara Misionarki ljubavi u Zagrebu.

Donesene namirnice učenici mogu dati vjeroučiteljicama ili ostaviti u zbornici. Skupljat ćemo trajne namirnice: grah, tjesteninu, rižu, brašno, ulje, konzerve, sol itd.

Unaprijed zahvaljujemo na suradnji!

Vaše vjeroučiteljice