27.11.2020. 14:19
Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET provodi istraživanje tržišta za potrebe nabave Usluge organizacije događanja za projektne dionike. U svrhu istraživanja tržišta CARNET objavljuje sljedeće dokumente: Prilog 1. Specifikacija ... The post Istraživanje tržišta – Usluge organizacije događanja za projektne dionike appeared first on CARNET .

Održano županijsko Natjecanje-izložba učenika osnovnih i srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna, „LIK 2019“.
Autor: Danijela Jalžabetić, 12. 3. 2019.

U ponedjeljak,  11.3.2019. održalo se županijsko Natjecanje-izložba učenika osnovnih i srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna, pod nazivom „LIK 2019“. Ova se izložba održala u prostoru OŠ „Stjepan Radić“ u Božjakovini. Tema ovogodišnjeg natjecanja bile su ugrožene životinje našega kraja, a osim na otvorenju izložbe, učenici su mogli sudjelovati i na zajedničkoj likovnoj radionici. Za samu izložbu je odabran i rad naše učenice Lare Franjković iz 7.d. Čestitamo mentorici Martini Gracin i učenici Lari na uspjehu i želimo im puno sreće u budućem radu.