Prvašići posjetili ZOO
Autor: Krunoslav Sakač, 1. 10. 2015.

Kako bi što veselije i ljepše obilježili početak svog školovanja i zajedničkog druženja, a ujedno i obilježili neke važne datume ( 22.09. Europski dan bez automobila, 26.09. Dan čistih planina i 04.10. Svjetski dan životinja), prvašići su 29.09.2015. posjetili  ZOO.

Iako su se nad Dugim Selom nadvili crni oblaci i puhao je vjetar, u ZOO nas je poslužilo lijepo vrijeme. Neki su uspjeli vidjeti novopristiglog  mravojeda, ali mu nismo uspjeli odabrati  ime, zato smo uspjeli vidjeti medvjede, lavove, tuljane, bizone, zebre… te još mnoge životinje koje ne susrećemo baš svakodnevno, već ih vidimo samo na TV-u ili u knjigama. Pozorno smo slušali i pratili radionicu na kraju koje smo podragali pravu, pravcatu zmiju, kornjaču ili štakora (naravno tko se nije bojao). Da smo uistinu još uvijek svi zaigrani, potvrdili smo širokim osmjehom i veseljem kada smo vidjeli dječje igralište na kojem smo se poigrali i „popapali“ što nam je preostalo u ruksacima. Veseli i pomalo umorni vratili smo se svojim kućama.

Učenici prvih razreda i njihove učiteljice!!!

SLIKE