08.09. MEĐUNARODNI DAN PISMENOSTI
Autor: Krunoslav Sakač, 11. 9. 2010.

Učenici 4.c razreda također su obilježili taj dan. Na satu hrvatskog jezika obradili su tekst naše poznate književnice Nade Sabadi: Tko je najpismeniji u morskome svijetu.

Što su o tome rekli učenici - kliknite na poveznicu OPŠIRNIJE.

Sljedeći dan posjetili smo našu školsku knjižnicu, upoznali se s pravilima ponašanja u njoj, saznali neke nove informacije, posudili lektirne naslove za tekući mjesec i veselo krenuli u naš razred, jer nam je učiteljica obećala pročitati dio knjige i uputiti nas u zadano djelo. Djelo E. Kastnera: Blizanke jako nam se svidjelo i s nestrpljenjem smo krenuli kući da nastavimo s čitanjem.

Da bismo završili s obilježavanjem Međunarodnog dana pismenosti odlučili smo se napraviti i plakat vezan uz zadanu temu. Podijelili smo se u skupine, prihvatili posla i nastali su radovi koje možete vidjeti u našoj foto galeriji.

4.c razred

Učiteljica: Željka Šoštarčić Lauš