Natjecanje u sviranju sintesajzera završeno dodjelom nagrada
Autor: Danijela Jalžabetić, 29. 6. 2010.

U subotu, 26. lipnja 2010. godine  u našoj školi održano  je  I. hrvatsko natjecanje u sviranju sintesajzera - Dugo Selo 2010.

Natjecanje su organizirali Grad Dugo Selo, Turistička zajednica Dugo Selo i Glazbeni studio Cerovac. Sponzor je bio Skala d.o.o. koji zastupa sintesajzere Casio.

Po završetku natjecanja u ime Grada Dugo Selo diplome i pobjedničke pehare predao je dopredsjednik Gradskog vijeća ing. Anto Bauer,  a u ime sponzora direktor Bruno Perković. U finalu je sviralo 22 natjecatelja i to 14 iz skupine mladih od 1. do 4. razreda osmogodišnje škole i 8 iz skupine mladih od 5. do 8. razreda osmogodišnje škole.

Tročlani žiri imao je težak posao, a ovako su odlučili:

Mladi od 1. do 4. razreda osmogodišnje škole

Zlatnu diplomu za osvojeno 1. mjesto dobila je Karla Škvorc iz Vučetinca (Osmogodišnja škola I.G.Kovačić, Sv.Juraj na Bregu).

Zlatnu diplomu za osvojeno 2. mjesto dobila je Iva Šimundić iz Zagreba (Osmogodišnja škola Špansko-Oranice, Zagreb).

Zlatnu diplomu za osvojeno 3. mjesto dobio je Filip Mužević iz Samobora (Osmogodišnja škola Bogumil Toni, Samobor).

Mladi od 5. do 8. razreda osmogodišnje škole

Zlatnu diplomu za osvojeno 1. mjesto dobio je Paulo Rušnov iz Samobora (Osmogodišnja škola Milana Langa, Bregana).

Zlatnu diplomu za osvojeno 2. mjesto dobila je Ana-Elena Pongračić iz Male Subotice (Osmogodišnja škola Tomaša Goričanca, Mala Subotica).

Zlatnu diplomu za osvojeno 3. mjesto dobio je Ivan Loborec iz Konjščine (Osmogodišnja škola Konjščina)

Svi su pobjednici uz diplomu dobili  i pobjednički pehar, od Turističke zajednice veliku monografiju Dugog Sela,  te od sponzora slušalice.

Čestitke svima!