Izvannastavne aktivnosti u našoj školi
Autor: Danijela Jalžabetić, 1. 11. 2013.

U našoj školi postoje mnoge izvannastavne  aktivnosti na kojima učenici i učenice naše škole pokazuju svoj interes i nadarenost. Ovom prilikom vam predstavljamo Gimnastiku i Prvu pomoć.

Jedna od izvannastavnih aktivnosti u našoj školi je  gimnastika. Gimnastiku mogu trenirati samo djevojčice koje se već time bave u slobodno vrijeme. U gimnastiku su uključene učenice: Iva Dominković (8.d) , Karmen Dukić (7.c), Martina Rešetar (7.c), Dora Pavlić (6.a), Matea Ćurić (6.c), Nastia Frljak (5.c). Djevojčice treniraju dva puta tjedno. Pripremaju se za razna natjecanja, a sada se pripremaju za županijsko natjecanje. Uz voditeljicu skupine, profesoricu Anu Srdinić, pripremaju koreografiju na raznim spravama i odlično se zabavljaju.

Iz izvannastavnih aktivnosti  u našoj školi izdvajamo Prvu pomoć kojoj je voditeljica profesorica Ana Srdinić. Ove školske godine u Prvoj pomoći su učenice: Leonarda Petric (8.b), Matea Mikulić (8.b), Lorena Lučić (7.a), Martina Kušter (7.a), Ivana Nikolić (7.a), Ana- Kristina Ljevar (7.b), Rea Križan (7.a) i Darija Puljiz (7.a). Nastavu pohađaju jednom tjedno, ali prije velikih natjecanja se sastaju i više puta tjedno. Sada se pripremaju za županijsko natjecanje u kojem moraju biti jako pažljive i moraju razgovarati s ozlijeđenom osobom.

Svima koji pohađaju izvannastavne aktivnosti  u našoj školi i marljivo se pripremaju za buduća natjecanja  želimo puno sreće i dobrih rezultata.

Marta Pekvarić, 6.d