Prijem učenika kod gradonačelnika gosp. Stipe Velića
Autor: Krunoslav Sakač, 17. 6. 2013.

Kraj je nastavne godine 2012./2013. i vrijeme sumiranja postignutih rezultata. Unatrag nekoliko godina gradonačelnik Dugog Sela upriliči prijem u Gradskoj vijećnici za najuspješnije osnovce. Ove je godine prijem održan u četvrtak, 13. lipnja. Gradonačelnik Stipo Velić se kratko obratio učenicima, čestitao im na postignutim rezultatima, uručio simbolične poklone i zaželio daljnje uspjehe u radu.

Naše mlade nade koje su bile na prijemu su učenici koji su postigli zapažene rezultate na natjecanjima tijekom prethodne školske godine. To su: Dora Zorić (7.r), Dinko Maduna (7.r), Jelena Benčić (8.r), Ivona Svetina (8.r),  Danijela Mosković (8.r),  Nensi Komljenović (8.r), Melisa Polomi (8.r),  Anamarija Škrabo (8.r), Ivan Puljiz (8.r), Alessandro Ninković (8.r), Laura Marinović (8.r),  Tomislav Majdandžić (8.r),  Vedran Benčić (5.r).

Želimo im i nadalje puno uspjeha u radu!