NEK SVUD LJUBAV SJA
Autor: Krunoslav Sakač, 13. 6. 2013.

Dana 10. lipnja 2013. godine s početkom u 19.00 sati održana je završna školska priredba za školsku godinu 2012./2013. Ravnatelj Branko Goleš pozdravio je sve prisutne i obratio im se kratkim govorom.

Program je započeo i završio pjesmom „Nek svud ljubav sja“ koja je povezala sve točke ove naše male priredbe. Mali i veliki učenici naše škole ispratili su školsku godinu kako priliči. Riječju, pjesmom i igrom zahvalili su za sve dobro što im je ova godina priskrbila: nova znanja, nova prijateljstva, nove simpatije... Česti pljesak svih prisutnih bio je nagrada svim izvođačima za uloženi trud i izvrstan nastup. Na kraju naše završne priredbe voditeljice Mia i Karla poželjele su svima suncem, igrom i smijehom ispunjene ljetne praznike.

SLIKE

Gabrijela Pletikosić