Četvrtaši u Medulinu
Autor: Marija Jug, 11. 5. 2013.

Učenici četvrtih razreda naše škole ostvarili su program škole u prirodi boravkom u Medulinu od 5. do 9. svibnja 2013.

Osim malo kiše prilikom dolaska u Medulin, kasnije nas je pratilo samo lijepo vrijeme i još ljepše druženje.

Uživali smo u svakom trenutku svog "malog maturalca".

Posjetili smo Pulu i razgledali njene znamenitosti, ali ipak nas se najviše dojmila Arena. Sljedećeg dana posjetili smo Brijune gdje smo se oduševili zebrama i slonicom, ali i uživali u vožnji brodom. Na povratku smo posjetili i grad Rijeku te objedovali na brodu u gradskoj luci.

No, nismo samo išli na izlete! Najljepši dio svakako je bio boravak na bazenu, ali i večernji tulumi.

Nakon neumornog plivanja danju, slijedile su večernje zabave na kojima smo se odlično zabavljali. Imali smo plesnu večer, zamjenu uloga, večer najluđih frizura, a posljednju večer iznenadio nas je tulum na vanjskim bazenima uz pravog DJ-a.

Umorni, ali punog srca, vratili smo se u Dugo Selo.

Sada je red dobro odmoriti, s oduševljenjem prenijeti roditeljima dogodovštine s puta, a zatim od ponedjeljka opet sjesti u školske klupe. :)

Škola u prirodi, Medulin 2013.