Finale Benkovićevih talenata
Autor: Krunoslav Sakač, 3. 5. 2013.

U utorak 30. travnja 2013. godine održano je finale naših Benkovićevih talenata. Finalisti su se lijepo pripremili i dali sve od sebe kako bi ovojili prvo mjesto četvrtih po redu Benkovićevih talenata.

Ali kako izabrati boljeg među najboljima? Teško! Naš se žiri dobro pomučio i odluka je napokon pala. Prvo mjesto ove godine dijele učenice Amina Džaferović iz 8.c razreda i Doroteja Šarić iz 5.b razreda. Cure su nas jednostavno oduševile svojim pjevačkim sposobnostima. Drugo je mjesto zauzela naša buduća slikarska nada Ivana Kuprešak iz 8.d razreda dok su treće mjesto zauzele simpatične „vjeverice” Anica Rajić i Magdalena Vršić iz 4.c razreda koje su plesale na glazbu Single Ladies iz animiranog filma Alvin i vjeverice. Nadamo se da se sljedeće godine vidimo u još većem broju jer smo sigurni da se među Benkovićanima kriju mnogi talenti.

SLIKE