Vanjska igrališta konačno uređena!
Autor: Krunoslav Sakač, 25. 4. 2013.

U srijedu, 24. travnja dovršeno je uređenje vanjskih igrališta uz zgradu naše škole. Postavljeni su golovi i zaštitne mreže iza golova na rukometno – nogometnom igralištu, napravljena je drenaža uz igralište i atletsku stazu, postavljeni su stupovi za odbojkašku mrežu te je uređen prilaz do svih igrališta i atletskih staza. Na taj način igrališta će se moći kvalitetno koristiti za potrebe nastave tjelesne i zdravstvene kulture, kao i za  rekreaciju svih zainteresiranih u ovom dijelu grada. Nadamo se da ćemo svi zajedno znati cijeniti vrijednost koju imamo i da nećemo dozvoliti namjerno uništavanje igrališta.

Ispred grada Dugog Sela 'puštanju igrališta u promet' nazočili su gradonačelnik Vlado Kruhak i dogradonačelnik Stipe Velić, ispred Županije okupljene je pozdravio pročelnik za financije Zagrebačke županije Ivica Bošnjak, a školu su zastupali učenici i učitelji zajedno sa ravnateljem Brankom Golešom i predsjednikom Školskog odbora Božidarom Cikom.

U sportskom dijelu programa učiteljice su pobijedile učenice u odbojci, dok su učenici nadvisili učitelje na nogometnom terenu. U umjetničkom dijelu programa nastupile su izvrsne članice Plesnog kluba 'Lana' Dora Pavlić i Lorena Eva Holik.