Naši učenici na 55. županijskom natjecanju mladih tehničara
Autor: Borislav Jurić, 11. 3. 2013.

U petak 8. ožujka, u Osnovnoj školi Eugena Kumičića u Velikoj Gorici održano je 55. županijsko natjecanje mladih tehničara.

Ponosni smo na naše mlade tehničare i na njihova osvojena mjesta. Sudjelovali su učenici 7. razreda: Dinko Maduna i Antonio Pavlović te učenik 5. razreda Hrvoje Benčić pod vodstvom njihova mentora prof. tehničke kulture Borislava Jurića.

Dinko Maduna je osvojio visoko 2. mjesto u kategoriji obrade materijala. Bavio se izrađivanjem žlice za tortu.  Antonio Pavlović je također osvojio visoko 2.mjesto, predstavljajući nas na smotri mladih poduzetnika s uratkom - mlin za masline. Pri izrađivanju mlina za masline, pomogla je modelarska grupa naše škole. Hrvoje Benčić osvojio je 10. mjesto u kategoriji maketari i modelari izrađivanjem stalka za olovke.

Novinarska grupa:

Leonora Rivić