Dodjela nagrada i priznanja
Autor: Krunoslav Sakač, 10. 12. 2012.

Dodjela nagrada i priznanja najboljim učenicima - sportašima, učiteljima i školskim sportskim društvima Zagrebačke županije za školsku godinu 2011./2012. održana je dana 6. prosinca u holu naše škole.

ŠŠD «LOB» OSNOVNE ŠKOLE BOGUMILA TONIJA iz Samobora proglašeno je, kao i prošle godine,  za najbolje školsko športsko društvo od 47 osnovnih škola u našoj županiji. Za najbolje školsko športsko  društvo u Zagrebačkoj županiji od 13 srednjih  škola proglašeno je  ŠŠD «JASTREB» SREDNJE ŠKOLE JASTREBARSKO  iz Jastrebarskog.

Posebno priznanje za doprinos školskom športu, odnosno dugogodišnji rad u školi do mirovine dobili su MILORAD MILJUŠ iz OŠ Dragutina Domjanića, Sveti Ivan Zelina i VIKTOR BERLAN iz OŠ Stjepana Basaričeka, Ivanić-Grad.

Istaknuti učitelji koji su dali poseban doprinos školskom športu u školskoj godini 2011./12. su IGOR ABRAMOVIĆ, profesor TZK u  OSNOVNOJ ŠKOLI MILKE TRNINE iz Križa i SAŠA RODIĆ, profesor TZK SREDNJE ŠKOLE JASTREBARSKO iz Jastrebarskog.

Za najbolju ekipu školskih športskih društva osnovnih škola – u kategoriji dječaci izabrana je i ove, kao i prošle godine, ekipa ATLETIKE ŠŠD «LOB» – OSNOVNE ŠKOLE BOGUMILA TONIJA iz Samobora. Za najbolju ekipu školskih športskih društva osnovnih škola – u kategoriji djevojčice izabrana je i ove, kao i prošle godine, ekipa GIMNASTIKE - ŠŠD «OKIĆ» OSNOVNE ŠKOLE MIHAELA ŠILOBODA iz Svetog Martina pod Okićem.

Najbolja ženska športska ekipa Zagrebačke županije za srednje škole u školskoj 2011./12. godini je ekipa ODBOJKE ŠŠD «GVG» – GIMNAZIJE VELIKA GORICA  iz Velike Gorice  koja je osvojila 4. mjesto na državnom natjecanju. Najbolja muška športska ekipa Zagrebačke županije za srednje škole u školskoj 2011./12. godine i ove godine je ekipa rukometa ŠŠD «MLADOST» SREDNJE ŠKOLE „IVAN ŠVEAR“ iz Ivanić-Grada. Ekipa je zauzela 1. mjesto na državnom natjecanju.

Najbolji športaš Zagrebačke županije za osnovne škole u školskoj 2011./12. godine je REGINALD  BARBOUR, učenik OSNOVNE ŠKOLE BOGUMILA TONIJA ŠŠD „LOB“ iz Samobora, a najbolja športašica Zagrebačke županije za osnovne škole u školskoj godini 2011./12. je ENI KUREŠIĆ, učenica OSNOVNE ŠKOLE STJEPANA BASARIČEKA, ŠŠD „VIHOR“ iz Ivanić-Grada.

Najbolji športaš Zagrebačke županije za srednje škole u školskoj 2011./12. godini, kao i godinu dana prije je IVAN MAJCUNIĆ, učenik SREDNJE ŠKOLE JASTREBARSKO, ŠŠD „JASTREB“ iz Jastrebarskog. Najbolje športašice Zagrebačke županije za srednje škole u školskoj 2011./12. godine su MATEA RADOŠ, učenica GIMNAZIJE VELIKA GORICA, ŠŠD „GVG“ iz Velike Gorice i IVANA KIRIN, učenica SREDNJE ŠKOLE DUGO SELO, ŠŠD „MARTIN“ iz Dugog Sela.