Posjet učenika viših razreda „Stančiću“
Autor: Danijela Jalžabetić, 26. 3. 2010.

Vjeroučiteljica Verica Mijatović nekoliko puta u mjesecu ožujku  odvela je  učenike viših razreda u posjet „Stančiću“.

Zbog skučenog prostora u kojem borave štićenici, broj učenika u svakoj grupi  bio je ograničen na deset.

Učenici 7. i 8. razreda bili su podijeljeni na dvije grupe. Osmi razredi u posjet su išli 15. i 25. ožujka, a učenici 7. razreda  17. i 19. ožujka. Posjet je trajao dva školska sata.

Učenici naše škole darivali su djecu slatkišima i plišanim igračkama, a zauzvrat su dobili puno osmijeha i zagrljaja.