Izložba dječjih radova u Muzeju suvremene umjetnosti
Autor: Krunoslav Sakač, 13. 11. 2012.

Dana 8. studenoga učenici naše škole su u pratnji profesorice likovne umjetnosti Martine Gracin posjetili Muzej suvremene umjetnosti kako bi prisustvovali izložbi dječjih radova na temu ptica.

Izložba „Ptica“ zajednički je projekt učitelja likovne kulture Zagrebačke županije i obuhvaća likovni izraz djece od 5. do 8. razreda osnovne škole. Na natječaj je pristiglo 300 radova od kojih je za izložbu odabrano 162. Naravno, tamo su bili izloženi i radovi učenika naše škole, a među tim učenicima su Lovro Žutak, Ana Spajić i Ivan Kovačević iz 8. a razreda te Tea Bikić, Alessandro Ninković i Magdalena Antić iz 8. b razreda.

Nakon izložbe, obišli su Muzej i pogledali mnoge zanimljive radove. Pročitajte u prilogu članak naše školske novinarke Barbare Grlić koja je osobno pratila ovaj posjet Muzeju.

Priloženi dokumenti:
Muzej_suvremene_umjetnosti.docx (286.45 KB)