Učenici naše škole sudjelovali su na natjecanju iz likovne kulture LIK 2012
Autor: Krunoslav Sakač, 27. 3. 2012.

Učenici naše škole sudjelovali su na natjecanju iz likovne kulture LIK 2012., organiziranog od strane Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa te Agencije za odgoj i obrazovanje.

Tema – poticaj za učenike nižih razreda bila je Čudesno putovanje, a zadana tehnika lavirani tuš u boji. Tema- poticaj za učenike viših razreda bila je  Putujemo Europom,  a likovna tehnika tempera.  Na Županijsko je natjecanje poslano 35 radova učenika naše škole ( od toga jedan učenice nižih razreda, Ane Matek iz 4.b, učiteljice Sofije Štefanac Klobučar).  Za Županijsku izložbu u osnovnoj školi Pušća odabrana su tri rada: Brune Frljaka iz 5.a te  Mateje Šurković i Ane Majdandžić iz 8.b.

Bruno Frljak, 5. a

Matea Šurković, 8. b

Ana Majdandžić, 8. b

Radove svih učenika koji su sudjelovali na školskom natjecanju pogledajte u našoj Foto-galeriji.